Genel Bakış

Birden fazla satış kanalıyla ürünlerinizi satmanın ve yönetmenin Hızlı ve Kolay yolu

KOLAY KATEGORİ YÖNETİMİÜrünlerinizi hızlı bir şekilde kanallarınıza yükleyin, bunları Hepsiburada, Amazon, N11 ve daha fazlası gibi birden fazla satış kanalına kategorize edin.

PRATİK SİPARİŞ YÖNETİMİHepsiburada, Amazon, N11 ve daha fazlası gibi marketlerinizdeki tüm siparişlerin durumunu tek bir ekranda görüntüleyin. Gelen siparişlerin bütün aşamalarını tek tıkla takip edin.

KARGOLAMAKargo şirketleri ile doğrudan entegre olun. Kargo etiketlerini hızlıca yazdırın. Kolay kargo takibi ile memnuniyetinizi artırın.

RAPORLAMA VE MUHASEBESizlere özel raporlamalarımız ile işletmeniz hakkında bilinçli kararlar alın. Satış oranlarınız, kâr ve zarar grafiklerinizi kolayca takip edin.

TOPLU ÜRÜN GİRİŞİToplu ürün girişi özelliği ile ortak özelliklere sahip olan ürünlerinizi hızlı bir şekilde marketlere ekleyin. İşlem kalabalığından kurtulun ve zamandan tasarruf edin.

MESAJ YÖNETİMİHepsiburada, Amazon, N11 ve daha fazlası gibi marketlerine entegre mesaj paneli ile müşterileriniz ile doğrudan ve hızlı iletişime geçin.